KONST / Litografier / Färglitografi 9377015
nr 937 7015
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Gösta Gustavson, 'Tantolunden', EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 56x44
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:04:41
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
1.000 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson